Zdrowa, ekologiczna żywność

Do zdrowia podchodzimy holistycznie ponieważ mamy świadomość powiązań wielu mechanizmów biochemicznych i energetycznych jakie zachodzą w naszym ciele, o których istenieniu większość nie ma świadomości, a które wpływają na to jak się czujemy i czy jesteśmy zdrowi. Bo nasze zdrowie decyduje o  jakości naszego życia.

W naszych codziennych kontaktach z klientami Spiżarni Młodości pragniemy wychodzić na przeciw potrzebom osób dotkniętych chorobami cywilizacyjnymi, wiedząc jak trude może być odpowiednie zbilansowanie diety eliminacyjnej.

Doskonale rozumiemy jak trudno jest zmienić nawyki żywieniowe ukierunkowując się na właściwe odżywianie oraz uzyskać produkty i surowce odpowiedniej jakości dlatego dokładamy wszelkich starań by sprostać wyzwaniu jakim jest dostarczenie surowców i produktów sprawdzonych i cieszących się dobrą renomą wśród osób kładących szczególny nacisk na zdrowie.

Zdrowe odżywianie

Edukowanie w zakresie zdrowego i świadomego odżywiania, prewencja chorób cywilizacyjnych autoagresywnych w tym nietolerancji i alergii pokarmowych, celiakii, nowotworów, cukrzycy typu 1 i 2, chorób serca i układu naczyniowego.

Wzrost świadomości społeczeństwa niezależnie od wieku i wykształcenia w zakresie zdrowego i zbilansowanego odżywiania pokarmami naturalnymi i nieprzetworzonymi, bez chemii, bez zbędnych wypełniaczy, bez sztucznych nawozówi bez toksyn.

ul. Bohaterów Getta 2, Siedlce | Zobacz na mapie
Godziny otwarcia: pn – pt: 09.30 – 18.00 sob: 10.00 – 15.00