Nowości w Spiżarni

19 luty 2020

Bezglutenowe pączki Putka w tłusty czwartek

Zapraszamy po pyszne, bezglutenowe pączki Putka w tłusty czwartek od godziny 11;00
11 październik 2019

Praktyczne i zdrowe skrzynki prezentowe z okazji dnia nauczyciela

Dzień nauczyciela obchodzony 14 października to szczególny moment aby podziękować za trud nauczania i wychowania młodszych i starszych Polaków. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy specjalne upominki, które uprzyjemnią czas w chłodne i długie jesienne wieczory.
27 kwiecień 2019

Zdrowie z Bajkału- tam gdzie przyroda spotyka się z niebem ?????

?Witamina P Bajkalska – to jedyny produkt na rynku polskim z modrzewia syberyjskiego Jest naturalnym suplementem diety – bioflawonoidem o naturalnej strukturze z przeciwutleniaczy grupy P-witamin. ?Jest najsilniejszym naturalnym antyoksydantem na świecie. W skład witaminy wchodzi taksyfolina o czystości 98,8% oraz arabinogalaktan.
05 grudzień 2018

Świąteczna promocja koszy prezentowych

A Wy co chcielibyście dostać na Mikołajki? Czas do świąt upływa nieubłaganie a my w Spiżarni już zatroszczyliśmy się o różnorodną ofertę koszy prezentowych.
28 listopad 2018

Czy znacie cudowne działanie lecznicze olejków konopnych CBD❓

Przedstawiamy wam krótki opis wyjątkowych terapeutycznych możliwości związków zawartych w konopiach.????
28 listopad 2018

Czy wiecie jak cudowne działanie terapetuczne ma pierzga pszczela?

?Dziś krótko powiem o Pierzdze pszczelej, która jest bardzo cenionym produktem odpszczelim. Jej prozdrowotne walory znane są od setek lat.
28 listopad 2018

Jak wzmocnić układ odpornościowy i uchronić się przed infekcjami?

Okres jesienny to czas kiedy szczególnie jesteśmy narażeni na  działanie chorobotwórczych  patogenów  wirusów i bakterii.?? Warto więc pomyśleć aby wzmocnić nasz układ immunologiczny ??zamiast uprawiać turystykę gabinetową od lekarza do lekarza.???
27 listopad 2018

Czy wiecie jakie pasożyty żyją w waszym organizmie❓

Jak pokazują badania większość z nas ma pasożyty i nie jest tego świadoma.  95% dzieci ma nawet do 5 rodzajów pasożytów. Mogą one powodować rożne przykre dolegliwości. Najczęściej w naszym przewodzie pokarmowym bytują tasiemce i obleńce – owsiki, kolcogłowy, włosienie, glista ludzka, włosogłówka, tęgoryjce.  Nierzadko też bytują w nas pierwotniaki, czyli lamblie, szczególnie gdy mamy zwierzęta domowe. 
27 listopad 2018

Świąteczne kosze prezentowe dla każdego

Czy lubicie atmosferę Świąt Bożego Narodzenia❓ Czas do świąt upływa nieubłaganie a my w spiżarni już zatroszczyliśmy się o ofertę świątecznych koszy prezentowych. Dla każdego kto kupi nasz kosz prezentowy mamy słodki upominek oraz weźmie udział w naszym świątecznym konkursie.???
24 październik 2018

Naturalne farby do włosów Sanotint

Wszystkie panie, które szczególną uwagę przywiązują do ekologicznych kosmetyków pozbawionych toksycznych substancji chemicznych drażniących skórę i kumulujących się w organiźmie, zapraszamy na wielką promocję włoskich farb Sanotint. Teraz w zestawie taniej aż o 20%! Pozostały asortyment minus 15%! Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
10 październik 2018

Hipoalergiczne kosmetyki i środki czystości dla dzieci

Wszystkich rodziców, którym na sercu leży zdrowie swoich dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie.
22 wrzesień 2018

Swojskie, naturalne wędliny bez chemii

Czy pamiętacie smak i aromat tradycyjnych polskich wędlin wędzonych dymem w olchowym z dodatkiem owocowego i jałowcowego? Jeśli tak to zapraszamy do spiżarni młodości na degustację swojskich wędlin wyrabianych na bardzo małą skalę.
03 wrzesień 2018

Świeże, soczyste jabłka z polskiego sadu.

Spiżarnia Młodości Sklep z ekożywnością zaprasza wszystkich wielbicieli jabłek po świeże,soczyste, aromatyczne jabłka z polskiego sadu: - bez nawozów sztucznych, - bez konserwantów - bez Round Upu - z polskiego sadu. Doskonałe na soki i przeciery dla dzieci. Odwiedźcie nas i rozkochajcie się w ich smaku. Spiżarnia Młodości, Siedlce, Ul. Bohaterów Getta 2 (za Starostwem Powiatowym, naprzeciw BGŻ, parking własny od strony Boh. Getta) Spiżarnia Młodości Sklep z ekożywnością zaprasza wszystkich wielbicieli jabłek po świeże,soczyste, aromatyczne jabłka z polskiego sadu: - bez nawozów sztucznych, - bez konserwantów - bez Round Upu - z polskiego sadu. Doskonałe na soki i przeciery dla dzieci. Odwiedźcie nas i rozkochajcie się w ich smaku.
22 lipiec 2018

Wakacyjna promocja Farb do włosów Sanotint

W Spiżarni Młodosci rozpoczynamy Letnią Promocję „KOLOROWE LATO Z SANOTINT". ☀☀☀ Czas letni, wakacyjny bardzo sprzyja zmianom odcienia włosów oraz dbaniu o nasycenie koloru. 
22 lipiec 2018

Farby do włosów Sanotint zyskały uznanie w całej Polsce

Farba Sanotint Sensitive została doceniona przez magazyny "Dobre Rady", "Samo Zdrowie" i "Flesz".
ul. Bohaterów Getta 2, Siedlce | Zobacz na mapie
Godziny otwarcia: pn – pt: 09.30 – 18.00 sob: 10.00 – 15.00